BRYCHCYOVÁ LUCIE

Zdravím, fotografování je mým koníčkem, jsem členem fotoklubu Jablunkov. Focení jsem se začala věnovat přibližně v roce 2010, kdy se mi poprvé dostala do ruky zrcadlovka Nikon (tohoto mazlíka mám dodnes). Od té doby jsem experimenty a čtením chytrých knih zlepšila svou fotočinnost :D.
Fotím proto, že chci zachytit různé emoce a vzpomínky. K fotografování používám nejčastěji čistě manuální objektivy, ve sbírce mám kousky jako Carl Zeiss, Pentacon a Helios. Penta a Hel jsou se závitem M42. Na Carla bohužel redukci nemám 🙁 , ale i tak jsem s ním pořídila dost krásných snímků 🙂 Práce s manuálními objektivy mě natolik zaujala, že pokud to jde, fotím výhradně na nich. Doufám že svou sbírku obohatím o pár dalších zajímavých objektivů.
Touto stránkou bych také chtěla poděkovat manželovi, rodině a blízkým za trpělivost, kterou prokázali tím, že neutíkali, když jsem na ně mířila svými skly … členům fotoklubu Jablunkov, od kterých jsem posbírala mnoho cenných rad a také dobrému světlu, které mě doprovází.

Zobrazit
Skrýt